Series
Ratings
29
Why Women KillRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 3.0- GirlsRated ★ 3.0
GirlsRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5