Titles you rated
Lesson of the EvilRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 5.0