Titles you rated
A Man of ReasonRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5- GentlemanRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 2.0
Boogie NightsRated ★ 0.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
A ProphetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Swimming PoolRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0