Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0