Series
Ratings
16
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Skam Season 2Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Skam Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Kieta HatsukoiRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5