Titles you rated
BurningRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0