Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
SuperpositionRated ★ 4.0
Her HobbyRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.5
Whale BonesRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5