Series
Ratings
23
The Devil's PlanRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0