Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
The DoubleRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 1.0