Movies
Ratings
492
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Judas and the Black MessiahRated ★ 3.5
The TownRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The HighwaymenRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0