Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5