Movies
Ratings
569
Hit ManRated ★ 3.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Wish DragonRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Christmas Chronicles 2Rated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0