Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Back in ActionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HavocRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0