Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 2.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5