Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Doggy PooRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0