Series
Ratings
188- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Years and YearsRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5- Jikou KeisatsuRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0