Movies
Ratings
264
ParasiteRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0