Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0