Series
Ratings
129
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.5
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 3.5
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5