Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0