Titles you rated
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 2.5
- KakeguruiRated ★ 1.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
ObliteratedRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Cuphead Show!Rated ★ 4.0
How to Become a Mob BossRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0