Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Juvenile OffenderRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Indecent ProposalRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Fat GirlRated ★ 4.0
MateRated ★ 3.5