Series
Ratings
91
Witch HuntRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
TripleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5