Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 3.0
Digimon Adventure:Rated ★ 1.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 1.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.5
Gangsta.Rated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0