Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0