Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5