Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0