Titles you rated
PaprikaRated ★ 2.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 3.0
OrlandoRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 5.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 4.0
SéraphineRated ★ 4.0
DivaRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0