Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 5.0
PushRated ★ 1.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
DoomRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0