Movies
Ratings
444
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The IdiotsRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Girl in the PictureRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0- Children of the DamnedRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Once Upon a Time in the WestRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.0
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 3.5