Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0