Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Running ManRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
The Smashing MachineRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Caught StealingRated ★ 5.0
Honey Don't!Rated ★ 2.0
The Naked GunRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5