Titles you rated
Mask GirlRated ★ 4.5
MerPeopleRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0