Series
Ratings
438
School 2021Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Sporty SistersRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0