Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5