Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5