Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0