Movies
Ratings
381
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Please Stand ByRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0