Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 5.0
Children of A Lesser GodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
City HallRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0- Cupid FactoryRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Sweet SpyRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 1.5