Titles you rated
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5