Titles you rated
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Giri/HajiRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0