Movies
Ratings
305
HauntersRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5