Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Queen CrabRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0