Titles you rated
Ball of FireRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.0
The VillageRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Lyle, Lyle, CrocodileRated ★ 2.5
The BalconettesRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
RushmoreRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5