Titles you rated
SkinsRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
- FamilyRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0