Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0