Titles you rated
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0