Series
Ratings
23
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5