Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0