Series
Ratings
22
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0